Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

"BAŞKASI OLMA KENDİN OL!"

Türk müziğinin güçlü sesi Funda Arar geçtiğimiz akşam KKTC'de sahne aldı. Arar, şarkıları ve güzelliğiyle izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

"BAŞKASI OLMA KENDİN OL!"

Türk müziğinin güçlü sesi Funda Arar geçtiğimiz akşam Kıbrıs Concorde Hotel'de sahne aldı. Songül Serpbaş imzalı kıyafetiyle çok şık görünen Arar, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Yıllardır sadece sanatınızla ön plandasınız ve hep gündemdesiniz. Bunun sırrı nedir? Bunun için yeni sanatçılara ne gibi önerileriniz olur?" sorusuna Arar, "Herkes, kendine uygun bir yol çiziyor. Ben sizleri çok seviyorum. Magazin gazetecisi arkadaşlarla aram her zaman çok iyi olmuştur. Birbirimizi hiçbir zaman kırmadık ve üzmedik. Özel hayatıma dikkat etmeme zaten gerek yok. Çünkü bu benim doğal halim. Yeni sanatçı adaylarına tavsiyem, yaptıkları işte kendileri olmaları. İşlerini aşkla yapsınlar ve özgür olsunlar. Müziği ve sanatı düşünsünler. Önemli olan müzikle var olmak ve sizlerle keyifli sohbetler yapmak." dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Arar, şarkıları ve güzelliğiyle izleyenlere mıhteşem bir gece yaşattı.

Son Güncelleme: 24.01.2023 00:05:46
Anahtar Kelimeler:
funda arar