Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İYİ PARTİ LİDERİ, MİLLET İTTİFAKI’NIN YUMUŞAK KARNI GİBİ!

Bir bakıyorsunuz, ittifakın en büyük savunucusu olarak karşımıza çıkıyor. Bir bakıyorsunuz İmamoğlu’nun peşine takılmış, sanki aynı partideler gibi görünüyor.

İYİ PARTİ LİDERİ, MİLLET İTTİFAKI’NIN YUMUŞAK KARNI GİBİ!

Bir bakıyorsunuz, sadece İYİ Parti’ci oluyor. İYİ Parti’yi herkesten sıyırıyor, İYİ Parti’nin birinci parti olacağını, başbakan olacağını söylüyor.

Millet İttifakı’nın yaramaz çocuğu gibi!

Ama tehlikeli harekeler bunlar!

Çünkü unuttuğu bir şey var! Millet İttifakı’nın en güçlü partisi tartışmasız CHP… Ve Millet İttifakı’ndaki partilerin oy oranlarının yükselmesinin en önemli sebebi, AKP’ye olan kırgınlık! Çünkü yapacakları şeyleri çok fazla anlatmadan oylar kendilerine yöneldi! Yani kerameti kendilerinde değil rakiplerinde arasınlar! İşte bu nedenle, İYİ Parti, örneğin Millet İttfakı’ndan kopup, diğer tarafa geçse oylarında yüzde 50 azalma olur! Sonuç olarak biz bu oyuna “Haddini bilme” oyunu diyoruz. Yani çok tutturursa İmamoğlu diye, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olur!

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!


Son Güncelleme: 26.12.2022 21:59:31
Anahtar Kelimeler:
MERAL AKŞENER