Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HADİSE’NİN HAKLI İSYANI!

SÖZDE WHATSAPP MESAJLARI BİLE ŞUN ANDA ALENEN YAYINLANMAYA BAŞLAYAN Kİ(BU CİDDİ BİR SUÇ) HADİSE, HAKLI OLARAK AÇTI AĞZIMI YUMDU GÖZÜNÜ! BİZ DE BU PAYLAŞIMLARI GÖRÜNCE GÖZÜMÜZE İNANAMADIK VE DİYORUZ Kİ: ‘MAGAZİNCİLİK BU DEĞİL…’

HADİSE’NİN HAKLI İSYANI!

Tabi ki biz bunları (doğru/yanlış) yayınlayacak değiliz. Şu anda internette gezinen bu whatsapp paylaşımları yayınlamak çok büyük bir suç.

Konu 1 yıl önce haber yapılan Hadise-Reza Zarrab ilişkisi.
Ama şimdi bu konu öyle farklı bir şekilde ısıtılıp anons ediliyor ki Hadise de kendisine yapılan tehdit ve şantajı postta okuyacağınız gibi açıkça ifşa ediyor. GELEN BİLGİLERE GÖRE BU İŞİN ARKASINDA ADNAN HOCA’NIN MÜRİTLERİ VAR! HİÇ ŞAŞIRMADIK. BİLİYORUZ Kİ BU KONUDA ÇOK BAŞARILILAR.
ANCAK HADİSE ADNAN HOCA MÜRİTLERİNE BOYUN EĞECEK ZAYIF BİR KİŞİLİĞE SAHİP DEĞİL, ONA ÇOK SAHİP ÇIKAN BİR MENAJERİ, HALUK ŞENTÜRK VAR VE DE ADNAN HOCA MÜRİTLERİNE DERSİNİ VEREBİLECEK KAPASİTEDE ÖNEMLİ BİR AVUKATI VAR, FEYZA ALTUN.
SABAHTAN BERİ DEVAM EDEN ADNAN HOCA MÜRİTLERİNİN OPERASYONU KENDİ BAŞLARINA PATLAYACAK GİBİ.
Hadise’nin tüm açıklamasını post’tan okuyabilirsiniz.


Son Güncelleme: 23.11.2022 08:43:37
Anahtar Kelimeler:
HADİSE