Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MELİH VE OSMAN GÖKÇEK BU KEZ ÇİZMEYİ AŞTI!

Melih ve Osman Gökçek bu kez çizmeyi aştı! Trabzonlu futbolcuların ahlakına laf atınca Trabzon ayağa kalktı!

MELİH VE OSMAN GÖKÇEK BU KEZ ÇİZMEYİ AŞTI!

Trabzonporlu futbolcular için ‘zeki ve çevik oldukları kadar, ahlaklı olmaları beklenen’ ifadesini kullanan Beyaz TV, tüm Trabzon’u ayağa kaldırdı!

Konu, şampiyonluk kutlamalarına devam eden futbolcuların ‘içki’ içmesi! Özellikle de milli kaleci Uğurcan Çakır’a kafayı takan Melih ve Osman Gökçek’in yönetimindeki Beyaz TV ‘Söylemezsem Olmaz’ ekibi, o an görüntüde başka takımdan bir futbolcu olmasına rağmen, o kişiyi de Uğurcan Çakır olarak lanse edince, Trabzonsporlu taraftarların büyük öfkesi twitter’da tt oldu!

Sadece içki içildi diye bir insanı ahlaksız olarak nitelendirilmesi Trabzonsporlular’ı çığrından çıkardı.

Program sunucularının görüntülerini paylaşan taraftarlar, ‘Bunlar mı ahlak bekçisi?’ diye yazıp, ‘Çok sert’ Bircan, Arto ve Seren Serengil’i protesto ettiler. Bu arada yine Beyaz TV spor sunucularından Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ramazan’da rakı içtiği görüntüleri de paylaşıp, bu çifte standardı sorguladılar.

Gökçekler, daha önce de yine bazı iş insanlarına benzer ithamlarda bulunmuş, ayrıca Boşnak vatandaşlardan da yaptıkları hakaretler yüzünden büyük tepki görmüşlerdi.


Son Güncelleme: 19.05.2022 14:39:16
Anahtar Kelimeler:
beyaz tv