Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESKİ FUTBOLCUNUN TRAJİK ÖLÜMÜ! 22 METREDEN ATLADI...

Hollanda Ligi Eredivisie ekiplerinden Vitesse'nin eski futbolcusu Mourad Lamrabatte, Mallorca'da tatil yaptığı sırada 22 metrelik yüksekliği bulunan uçurumdan atlamak isterken kayalara çarptı ve boğularak hayatını kaybetti.

ESKİ FUTBOLCUNUN TRAJİK ÖLÜMÜ! 22 METREDEN ATLADI...

Mayıs ayının 12'sinde 31 yaşındaki Hollandalı bir turst, İspanya - Mallorca'da yer alan Malgrats Adaları'ndaki 22 metrelik uçurumdan atlarken, kayalara çarptı ve hayatını kaybetti.

Hayata gözlerini yuman kişinin Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Vitesse'nin eski futbolcusu Mourad Lamrabatte olduğu ortaya çıktı.

DENİZİN 15 METRE ALTINDA BULUNDU

Sualtı Faaliyetleri Özel Grubu tarafından yapılan arama sonrası Lamrabatte'nin cesedinin denizin 15 metre altında bulunduğu açıklandı.

Eski futbolcunun atlayışını kaydeden eşinin ise Lamrabatte'nin kayalara çarpması sonrasında endişeli bir şekilde "Aman Tanrım" dediği duyuldu.

KAYAYA ÇARPTI, BİLİNCİNİ KAYBETTİ

31 yaşındaki eski futbolcunun otopsi sonucunda ölümünün kayalara çarpması sonucunda bilinç kaybı yaşaması ve bu olay sonrasında boğulması olarak ortaya çıktı.

Son Güncelleme: 17.05.2022 18:05:16
Anahtar Kelimeler:
ESK FUTBOLCU UÇURUM