Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KADININ GÖĞÜSLERİNDEN RAHATSIZ OLUP ŞİKAYET ETTİLER!

ABD'nin Los Angeles kentinde yaşayan sosyal medya fenomeni Adrienne Airhart, doğum gününü kutlamak için bir restorana gitti. Adrienne ve arkadaşlarının kutlama yaptığı sırada, yan masada oturanlar Adrienne'nin dekoltesi ve göğüslerinin büyüklüğünden rahatsız olup restoran yönetimine şikayette bulundu.

KADININ GÖĞÜSLERİNDEN RAHATSIZ OLUP ŞİKAYET ETTİLER!

Los Angeles kentinde yaşayan sosyal medya fenomeni Adrienne Airhart, kentteki lüks bir restoranda arkadaşlarıyla doğum gününü kutlamaya başladı. Adrienne, arkadaşlarıyla yemek yediği sırada sıcaklayarak üzerindeki şalı kaldırdı.

DEKOLTESİNDEN RAHATSIZ OLDULAR

Bu sırada yan tarafta bir aile oturuyordu. Ailenin annesi, Adrienne'nin dekoltesinden ve göğüslerinin büyüklüğünden şikayet ederek, restoran yönetimine şikayette bulundu.

Restoranda yemek yiyen kadının göğüslerinin büyüklüğünden rahatsız olup, yönetime şikayet ettiler

DUYUNCA NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

Yan taraftaki kadın, ayağa kalktıktan sonra Adrienne'ye durumdan bahsederek, göğüslerinin kendisini ve ailesini rahatsız ettiğini dile getirdi. Adrienne ise yaşadığı durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

"KIYAFETİMİN AŞIRI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Başına gelenler hakkında konuşan Adrienne, "O gece arkadaşlarımla birlikte doğum günü kutlaması yapıyorduk. Üzerimdeki kıyafet de normaldi, bir aşırılık olduğunu düşünmüyorum. Bence yan masadaki kadın ön yargılı davrandı" dedi.

İşte Adrienne'nin yemek sırasında giydiği kıyafet:

 

Son Güncelleme: 21.04.2022 18:58:29
Anahtar Kelimeler:
ABD