Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİMSE BU TEKLİFİ BEKLEMİYORDU! JOSEF DE SOUZA GERİ DÖNÜYOR

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Corinthians'ın başına geçen teknik direktör Vitor Pereira, eski öğrencisi Beşiktaş'ın yıldızı Josef de Souza'yı transfer etmek istiyor. Siyah-beyazlıların gelecek teklife göre karar vermesi beklenirken, Josef de Souza'nın yeniden ülkesine dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

KİMSE BU TEKLİFİ BEKLEMİYORDU! JOSEF DE SOUZA GERİ DÖNÜYOR

Beşiktaş ile şampiyonluk sevinci yaşayan Josef de Souza, ülkesine geri dönebilir. Corinthians'ı çalıştıran Vitor Pereira, eski öğrencisiyle yeniden çalışmak istiyor.

PORTO VE FENERBAHÇE'DE JOSEF DE SOUZA İLE ÇALIŞTI

Ajansspor'un haberine göre, Fenerbahçe 'den ayrıldıktan sonra Brezilya'nın köklü ekiplerinden Corinthians'ın başına geçen teknik direktör Vitor Pereira, Beşiktaş'ın yıldızı Josef de Souza'yı transfer etmek istiyor. Vitor Pereira daha önce Porto ve Fenerbahçe'yi çalıştırırken Josef de Souza ile beraber çalışmıştı. Beşiktaş'taki ikinci sezonunu geçiren 33 yaşındaki futbolcu bu sezon çıktığı 34 resmi maçta 3 gol kaydetti. Josef de Souza geçmişte ülkesinde Vasco da Gama, Gremio ve Sao Paulo formaları giymişti.

Son Güncelleme: 29.03.2022 20:38:20