Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ CİNAYET AZMETTİRİCİSİ OLAYINDAKİ GELİŞMEYİ MÜGE ANLI VERDİ

“Ünlü cinayet azmettiricisi” konusunu ilk gündeme getiren Müge Anlı’da bugün mahkemenin verdiği karar açıklandı.

ÜNLÜ CİNAYET AZMETTİRİCİSİ OLAYINDAKİ GELİŞMEYİ MÜGE ANLI VERDİ

Başarılı televizyoncu Müge Anlı, geçen günlerde programında gündeme getirdiği ancak ismini vermediği cinayeti azmettirdiği iddia edilen ünlü isimin kim olduğuyla ilgili bugün Beyaz TV’de Gülben Ergen’in ismi geçti.

Ardından da Kanal D ekranlarında cinayetti azmettirdiği iddiasıyla konu edilen Gülben Ergen bir açıklama yapıp: “Oldu babamı da ben öldürdüm” diyerek olayla uzaktan yakından bir ilişkisinin olmadığını vurguladı.

Ve mahkeme sonuçlandı.

Antalya’da polis tarafından sorgulanan ve ünlü birisinin azmettirmesiyle Asım Bayram’ı öldürdüğünü iddia eden Murat Güneş’in de aralarında bulunduğu üç kişi tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Vahşice cinayeti işleyenler hak ettikleri cezayı böylece bulmuş oldu.

Ancak cinayeti işleyenlerden biri olan ve tutuklanan Murat Güneş’in iddiası yani; “Beni ünlü biri de başka bir cinayete azmettirdi”  ifadesi ile ilgili bakalım bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bekleyip göreceğiz. Yani artık, diğer cinayet ve azmettirici olayıyla ilgili dava açıp açılmama kararını savcı verecek!

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13