Yandex Metrika

UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“BENİ VE ÇOCUKLARIMI ÖLDÜRMESİNDEN KORKUYORUM!”

Gülben Ergen, kendisi için “o kadını bitireceğim” mesajları atan Yeşim Salkım’dan şikâyetçi oldu! İşte Günaydın’ın özel haberi;

“BENİ VE ÇOCUKLARIMI  ÖLDÜRMESİNDEN  KORKUYORUM!”

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Gülben Ergen, kendisine tehdit, şantaj ve hakaret dolu sözler sarf eden Yeşim Salkım'ı savcılığa ihbar etti.

Aralık ayında düzenlenen bir ödül töreni kapsamında Ergen, 38 okul açıp binlerce öğrenciye eğitim imkânı sağladığı için ödüle layık görülmüştü.

Ancak sonrasında Salkım, Ergen aleyhinde televizyon kanallarında ve sosyal medya üzerinden açıklama yaparak onu eleştirdi.

“O ÖDÜL BENIM HAKKIMDI”

İddiaya göre; Salkım, ödül törenini düzenleyen Sinan Güzel'e şu mesajı attı: "Ben Hakan Uzan'ın eski karısıyım, bu işlerin nasıl gittiğini iyi bilirim. O ödül benim hakkımdı. O ahlaksız kadını davet edip ödül vereceğinize benim hakkımı yediniz. Bu iş artık kan davasına dönüştü.

Beni davet bile etmediniz. Gülben Ergen'i bitireceğim. Benim o kadını yok etmeme engel olamayacaksınız." Güzel, Salkım'dan gelen mesajları Ergen'e göndererek dikkatli olması konusunda uyardı. Ergen ise İstanbul Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.

“ÇOCUKLARIMA ZARAR VERMESİNDEN KORKUYORUM”

Gülben Ergen, "Yeşim Salkım, bana ait olduğu iddia edilen görüntüleri herkese göstererek itibarımı zedeliyor. Kariyerime, saygınlığıma ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Salkım'dan şikâyetçiyim" diye ifade verdi. Bunun üzerine Salkım hakkında soruşturma başlatıldı.

Gülben Ergen, Yeşim Salkım'ın attığı mesajları delil olarak sundu. Salkım hakkında soruşturma başlatıldı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
Anahtar Kelimeler:
GÜLBEN ERGENYEŞİM SALKIM